About.Forumz.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Opera 10.50 beta – Cel mai rapid browser de pe Pamant

In jos

Opera 10.50 beta – Cel mai rapid browser de pe Pamant Empty Opera 10.50 beta – Cel mai rapid browser de pe Pamant

Mesaj  Admin Lun Iun 21, 2010 7:15 am

Opera 10.50 beta – Cel mai rapid browser de pe Pamant

Folosesc opera de multi ani si niciodata nu m-am indoit de performantele lui. Sunt ferm convinsa ca este cel mai bun browser testat de mine pana acum. Dar ce are nou versiunea beta? viteza. Si intrece orice alt browser datorita acestui motiv. Am incercat si Firefox dar nu m-a convins. La fel si Google Chrome care am impresia ca se incarca repede, dar totusi unele imagini de pe site-uri nu le afiseaza.

Alte facilitati ale acestei versiuni sunt:

- Stabilizarea imbunatatirilor;
- O interfata mult mai lucioasa;
- HTML5: Versiunea beta va suporta tagul html5.

Utilizarea cu usurinta a motoarelor de cautare – Foloseste diferite motoare de cautare. Puteti cauta particularizat, de exemplu pe site-ul dvs preferat puteti sa va uitati si la cautarile anterioare sau sa gasiti ceva pe pagina curenta.

Pentru mobil folosesc opera mini si sunt foarte incantata de el. Paginile se incarca bine, imaginile la fel. Voi ce browser folositi si de ce credeti ca l-ati ales ca fiind cel mai bun?

Opera 10.50 beta – Cel mai rapid browser de pe Pamant Tabs
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 89
Data de înscriere : 05/06/2010

https://about.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum