About.Forumz.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Office 2010

In jos

Office 2010 Empty Office 2010

Mesaj  Admin Lun Iun 21, 2010 7:12 am

Prima licentiere pentru Microsoft Office 2010 va avea loc prin intermediul partenerilor companiei pe data de 1 mai, cu aprope doua saptamani mai rapid decat se asteptau. Office Engineering (echipa de ingineri) a anuntat “produsul finit” pentru toate versiunile companiei principale pentru aceste aplicatii.

“Inca de la inceputul lansarii beta din noiembrie 2009, am avut mai mult de 7,5 milioane de oameni care au descarcat aceasta versiune – care este de 3 ori mai mult decat numarul de descarcari din 2007, tot pentru beta!” citeste echipa de Inginerie. “Feedback-ul pe care l-am prmit de la toate aceste programe a modelat setul de produse de care noi suntem foarte incantati si sunt sigur ca va incanta si clientii nostri de asemenea.”

Pre-comenzi pentru clientii individuali din SUA au inceput deja sa se faca de la magazinul online al Microsoft. Acolo, clientii vor gasi pachetul “Home” si “Student” (Word, Excel, PowerPoint si OneNote) disponibile pentru 149,99 dolari. Pachetul Professional (la care se adauga si Publisher) va fi disponibil online pentru 499.99 dolari.

Data exacta de livrare pentru pachetele Office nu a fost inca stabilita. Cu toate aceasta, data oficiala de lansare a Office este de 12 mai, cand oficialii Microsoft, inclusiv divizia Presedintelui Stephen Elop va conduce o prezentare de gala de presa din studiourile NBC din New York.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 89
Data de înscriere : 05/06/2010

https://about.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum